LOKAL PRZY SKWERZE KOŚCIUSZKI

Przejdź do listy wpisów

REWELACYJNA LOKALIZACJA W NAJBARDZIEJ RUCHLIWYM MIEJSCU W GDYNI - SKWER TADEUSZA KOŚCIUSZKI !

NA RESTAURACJĘ, HOTEL, APARTAMENTY !

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa nieruchomość - lokal użytkowy o powierzchni całkowitej 855,54m2 położony w ścisłym centrum Gdyni, na Skwerze Kościuszki, reprezentacyjnym miejscu Gdyni o największym natężeniu ruchu pieszego, niemal nad samym morzem, w sąsiedztwie gdyńskiej Mariny, przy Nabrzeżu Pomorskim gdzie cumuje m.in. Dar Pomorza, w sąsiedztwie hotelu Marriott i Sea Towers.

Lokal o powierzchni całkowitej 855,54m2, położony jest na parterze i częściowo na pierwszym piętrze V-piętrowej modernistycznej kamienicy, obecnie podzielony został umownie na dwie części:

Pierwsza część o powierzchni 217,12m2 stanowi parterowy, narożny, świetnie wyeksponowany lokal open space w wysokim standardzie, z dużą narożną witryną od strony ulicy. Na powierzchnię całkowitą składa się parter lokalu 154,51m2 i piwnica 62,6m2, która przygotowana została pod zaplecze socjalne m.in toalety i również wyłożona jest płytami marmurowymi. Lokal przeszedł kapitalny remont, wymieniono wszystkie instalacje, na posadzkach położono marmurowe płyty, ogrzewanie miejskie - lokal jest gotowy do użytkowania, będąc idealnym miejscem na każdy rodzaj działalności - restaurację, handel, placówkę bankową.

Druga część o powierzchni 469,56m2 jestdo adaptacji, ze względu na wysokość lokalu 7m możliwe jest wydzielenie dodatkowej kondygnacji, co zwiększy powierzchnię lokalu o kolejne336m2. W tej części kamienicy można stworzyć komfortowy hotel lub apartamenty na sprzedaż lub wynajem.