LUKSUSOWA POSIADŁOŚĆ Z BASENEM

Przejdź do listy wpisów

LUKSUS, SMAK, ELEGANCJA i NOWOCZESNOŚĆ W NAJLEPSZYM WYDANIU MIĘDZY MORZEM A TRÓJMIASTEM !

Zobacz każdy szczegół podczas wirtualnego spaceru 3d http://wnetrza3d.pl/realizacje/marina/1361/

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość koło Trójmiasta - luksusowa posiadłość z wolnostojącym domem mieszkalnym o powierzchni 446m2, z dwoma budynkami garażowymi, każdy na 2 samochody i basenem z podgrzewaną wodą z zamykaną kopułą, w lecie basen odkryty w pozostałych miesiącach zamknięta kopuła basenu sprawia, że korzystać z niego można o każdej porze roku, tym bardziej, że wodę w nim grzeją panele słoneczne i pompa ciepła.

DOM

Nowoczesna parterowa architektura budynku z poddaszem, które może być użytkowe, dom wybudowany i wykończony w wysokim standardzie, ze smakiem i dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

- szeroki hol wejściowy 20m2 dzielący powierzchnię domu na część dzienną i prywatną

CZĘŚĆ DZIENNA: salon 74m2 z kominkiem z wyjściem na zewnętrzny taras, otwarta kuchnia, jadalnia, WC, garderoba dla gości, strefa relaksu 48m2 - to dwa pokoje , jeden z mini-siłownią i bezpośrednim przejściem do basenu i na taras, drugi - pokój wypoczynkowy przy którym znajduje się łazienka z natryskiem, basen 8 x 4m z zamykaną kopułą i podgrzewaną wodą i jacuzzi.

CZĘŚĆ PRYWATNA - master bedroom 20m2 z pokojem kąpielowym z natryskiem i wanną oraz dwoma garderobami, trzy pokoje z łazienką, pokój gospodarczy

Dom wybudowany w całości z ceramiki, ściany wykonane z dwóch warstw porothermu z wewnętrzną warstwą wełny mineralnej , elewacja pokryta jest cegłą elewacyjną klinkierową, dach kryty dachówką ceramiczną, stolarka okienna i drzwiowa drewniana, szyby bezpieczne antywłamaniowe P4 i P6 z automatycznymi roletami zewnętrznymi. Posadzki w domu wyłożone są drewnem naturalnym MERBAU, w holach i części kuchennej kaflami, łazienki wykonane w glazurze, kuchnia zabudowana ze sprzętem AGD z wyspą, blaty wykonane z kamienia, klasyczna, elegancka i wygodna, świetnie komponująca się z salonem i jadalnią.

Dom ogrzewany jest z własnej olejowej kotłowni, w części dziennej znajduje się wodne ogrzewanie podłogowe.

W domu zastosowano wszystkie nowinki techniczne wpływające na wyjątkowy komfort   i czuwające nad bezpieczeństwem - dwa systemy alarmowe wielostrefowe - zewnętrzny i wewnętrzny, pełna automatyka - bramy wjazdowe, garażowe, rolety w oknach i drzwiach, automatyczne zawadnianie ogrodu, wentylacja domu poprzez system rekuperacji powietrza, system podgrzewania wody w basenie Viessmann przez system paneli słonecznych i pompę ciepła, automatyczny system filtrowania wody w basenie i oczku wodnym.

Dom przeszedł generalny remont w 2014r - meble, wyposażenie i cały wystrój wnętrz wraz z wykończeniem są z tego roku.

OGRÓD

Cała posesja ogrodzona jest od reszty świata wysokim murem, wewnątrz obsadzonym drzewami i krzewami ozdobnym z paletą kwitnących kwiatów i krzewów, oba budynki garażowe są utrzymane w tym samym harmonijnym stylu architektonicznym jak główna bryła domu , duży zewnętrzny taras pokryty jest drewnem egzotycznym i kamieniem, na którym znajduje się basen z bezpośrednim wejściem do domu, zewnętrzne kilkuosobowe jacuzzi, oczko wodne z filtrowaną wodą. Pozostała część ogrodu to strefa zieleni z mnogością kwitnących kwiatów, krzewów i drzew ozdobnych, podjazd i ścieżki komunikacyjne wybrukowane kostką granitową. Ogród posiada automatyczny system nawadniania.

LOKALIZACJA

Posesja położona jest w spokojnej, zielonej dzielnicy domów jednorodzinnych, blisko lasu, z bardzo dobrym dojazdem do Trójmiasta ok. 28 km, nad morze ok. 28km, 4 km do Jeziora