PIĘKNIE POŁOŻONY DOM NAD JEZIOREM WŚRÓD LASÓW

Przejdź do listy wpisów

Przepięknie położony słoneczny i wygodny dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni całkowitej 240m2, użytkowej 167m2 położony na ogrodzonej działce 901m2.

PARTER 100m2: część dzienna - salon z kominkiem z płaszczem wodnym, jadalnia duża kuchnia z spiżarką, ogród zimowy z wyjściem do ogrodu, hol, łazienka z natryskiem, pomieszczenie gospodarcze, wiatrołap, garaż z pomieszczeniem gospodarczym i wyjściem do ogrodu

PIĘTRO 67m2: 4 sypialnie, duża łazienka z wanną, hol

Dodatkową przestrzenią gospodarczą jest poddasze.

Stan techniczny bardzo dobry, dom został starannie wybudowany w 2008r z bardzo dobrych materiałów - w całości z ceramiki, ściany wzniesiono z porothermu, ocieplono 10cm warstwą styropianu, dach kryty dachówką ceramiczną, okna plastikowe, na posadzkach w częściach dziennych położono kafle, w pokojach panele podłogowe, łazienki wykonane w glazurze. W kuchni, holu i obu łazienkach zastosowano wodne ogrzewanie podłogowe. Dom jest bardzo ekonomiczny w eksploatacji i ekologiczny - instalacja centralnego ogrzewania (podłogówka i grzejniki) i zasobnik na ciepłą wodę podłączone są do kominka z płaszczem wodnym, a instalacja kanalizacyjna do przydomowej oczyszczalni ścieków.

Słoneczny ogród jest zadbany z kwitnącymi drzewami i krzewami, podjazdy i komunikacja wyłożone są kostką brukową, działka jest ogrodzona, za domem znajduje się letnia altana i drewutnia.

Działka o powierzchni 901m2 jest regularnym prostokątem o wymiarach: 42 x 22m w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako funkcja podstawowa wpisana jest zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna o charakterze rezydencjonalnym, jako funkcja uzupełniająca usługi związane z obsługą ruchu turystycznego, maksymalna powierzchnia zabudowy do 30% powierzchni działki, maksymalna wysokość zabudowy do 9m.

Las, jezioro, piękno natury masz w zasięgu ręki, ale mamy XXIw, więc:

- źródłem Internetu w domu jest światłowód

- dojazd do Wejherowa zajmuje Ci 10 minut, do Gdyni zaledwie pół godziny

- szkoły i przedszkola masz do wyboru w Nowym Dworze Wejherowskim (5 minut), Koleczkowie (7 minut)

Na pewno największym atutem tej nieruchomości jest świetna lokalizacja w ekologicznie czystym rejonie Pomorza na terenie Trójmiejskiego parku Krajobrazowego w otoczeniu lasów, 5 minut od Jeziora Bieszkowice z szybkim dojazdem do Trójmiasta - dojazd do Gdyni zajmuje 20 minut, ale również ładny, słoneczny, nowoczesny, zadbany i ekonomiczny dom.

Zobacz na youtube: https://youtu.be/rdgKhb6-sLI