Dom 733 m², Rewa, Bursztynowa

domy wolnostojący • na sprzedaż • rynek wtórny • Rewa • Bursztynowa

4 950 000  • 733 
6 753 zł za m2

6 pokoi • 1 łazienka • budynek 2 piętrowy • Rok budowy: 2014

 Dodaj do schowka Usuń ze schowka Kontakt

Możesz kupić wyłącznie w Marina w Świecie Nieruchomości!

OKAZJA - PIĘKNY NOWOCZESNY BUDYNEK FANTASTYCZNIE POŁOŻONY NA PLAŻY z NIESAMOWITYM WIDOKIEM NA MORZE!

MIESZKAJ, ZARABIAJ I CIESZ SIĘ KAŻDEGO DNIA TYM WYJĄTKOWYM MIEJSCEM!

Na sprzedaż wolnostojący budynek o powierzchni 733m2 położony na działce 1436m2 w unikalnej lokalizacji- bezpośrednio nad brzegiem morza w Rewie koło Gdyni.

BUDYNEK

Całoroczny wolnostojący piętrowy budynek z poddaszem użytkowym.

Powierzchnia całkowita 733m2, powierzchnia użytkowa 682m2, dwie kondygnacje naziemne i poddasze użytkowe

Budynek został wybudowany w 2014r i dostosowany został do funkcji restauracji i wypożyczalni sprzętów do sportów wodnych z częścią mieszkalną.

PARTER 350m2 - sala restauracyjna z barem 184m2 z olbrzymimi panoramicznymi przesuwnymi wysokimi oknami na dwóch ścianach z wyjściem na zewnętrzny taras i widokiem na morze, toalety dla gości, kuchnia, zaplecze kuchenne 113m2 (kuchnia z windą kuchenną , chłodnia, zmywak, przygotowalnie, magazyny, zaplecze socjalne personelu - szatnia i toalety personelu, biuro)

PIĘTRO 345m2 - sala restauracyjna z barem 200m2 , podobnie jak na parterze - dwie ściany przeszklone panoramicznymi przesuwnymi wysokimi oknami z wyjście na balkony skąd roztacza się niepowtarzalny i niczym nie zasłonięty przepiękny widok na morze, druga mniejsza sala 63m2, toalety dla gości, 2 - poziomowy apartament 91m2 (salon z aneksem kuchennym, łazienka i sypialną

STAN TECHNICZNY - WYSOKI STANDARD

Budynek oddany do użytkowania w 2014r, wybudowany w wysokim standardzie, posiadający aktualne odbiory potrzebne do funkcjonowania restauracji.

Ponieważ budynek znajduje się w zasadzie na plaży w bezpośredniej bliskości morza, wzniesiony został w specjalnej technologii dostosowanej do warunków - na 36 studniach/palach żelbetowych zbrojonych o średnicy 1,2 -2,5 m i długości 3-5 m, na podłoże została wylana płyta żelbetowa zbrojona / płyta samonośna/ i na niej jest usytuowany budynek, konstrukcja budynku jest żelbetowa, zbrojona, a beton wysokiej jakości z chemią wodoszczelny, główna konstrukcja dachowa /koperta/ na której leży cały dach też jest z żelbetu zbrojonego, elewacja ocieplona i pokryta klinkierem, dach kryty dachówką ceramiczną, stolarka okienna aluminiowa ciepła z przesuwnymi drzwiami tarasowymi i balkonowymi, szyby hartowane 6mm, posadzki wyłożone gresem, toalety wykończone w glazurze, balustrady stalowe, balkony i tarasy wyłożone deskąmodrzewiową impregnowaną.

Cały obiekt przed odbiorem sprawdzany był kamerą termowizyjną - jest perfekcyjnie zaizolowany termicznie!

Obiekt sprzedawany jest z pełnym wyposażeniem - nowoczesną wyposażoną kuchnią, wyposażeniem i umeblowaniem sal restauracyjnych i apartamentu.

DZIAŁKA

Działka o powierzchni 1436m2 w całości ogrodzona ozdobnym murowanym ogrodzeniem, pokrytym klinkierem i elementami drewna, z oświetleniem całego terenu posesji, część terenu pokryta jest tarasami wyłożonymi deską modrzewiową impregnowaną.

Obiekt posiada własny parking.

MEDIA i UZBROJENIE

Wszystkie media miejskie w budynku - gaz, woda, kanalizacja, energia elektryczna, instalacja alarmowa, kamery, monitoring, wentylacja i klimatyzacja, nagłośnienie sal restauracyjnych

Budynek ogrzewany jest pompą ciepła z zasobnikiem na ciepłą wodę, z rozprowadzonym wodnym ogrzewaniem podłogowym - jest to bardzo ekonomiczna forma ogrzewania - miesięczny koszt ogrzania budynku (o powierzchni ponad 700m2) w sezonie zimowym wynosi ok. 1000zł!

MPZP

Nieruchomość położona jest w pasie nadmorskim , bezpośrednio przy plaży i lini brzegowej w pierwszej linii zabudowy w jednostce oznaczonej "Ut, Kp - teren usług turystycznych - wypożyczalnie sprzętu do sportów wodnych, obiekty związane z uprawianiem żeglarstwa, surfingu, rybołówstwa itp" o następujących parametrach:

- funkcje uzupełniające - obiekty i urządzenia zaplecza przystani jachtowej.

- dopuszcza się pensjonat, gastronomię oraz inne funkcje niezbędne dla funkcjonowania ośrodka usług turystycznych, także w formie sezonowych punktów gastronomicznych i handlowych.

- intensywność zabudowy - do 0.60

- wysokość zabudowy - do 10.0 m

- minimalna powierzchnia działki - 900 m2 (nie dotyczy obiektów sezonowych)

ZALETY

- wyjątkowa nadmorska lokalizacja w pierwszej lini zabudowy bezpośrednio przy lini brzegowej morza i plaży

- zaledwie 15 km od Trójmiasta

- wyjątkowy, piękny i niczym nie ograniczony widok na morze

- budynek perfekcyjnie wybudowany i wykończony

- gotowy biznes

- możliwość adaptacji na pensjonat czy apartamenty pod wynajem

- na terenie historycznych holenderskich kanałów w okolicach Rewy ma powstać marina dla nawet 2 tys. jachtów, prace mają ruszyć w 2020 roku a jej powstanie może mieć kolosalny wpływ na rozwój żeglarstwa

Cudowna i wyjątkowa nadmorska lokalizacja z unikalnym widokiem na morze, nowoczesna bryła, wysoki standard - od Ciebie zależy jak wykorzystasz ten potencjał - mieszkaj, zarabiaj i ciesz się morzem non stop!

Cena: 4 950 000zł + VAT

WOLNY OD ZARAZ - POLECAM!

Rewa - nadmorska miejscowość położona bezpośrednio nad morzem w Nadmorskim Parku Krajobrazowym, 15km od Trójmiasta, z kąpieliskami, przystanią morską, molem. Ruch turystyczny związany jest z położeniem. Piaszczysty Cyper Rewski osłaniający niewielką zatoczkę, sprzyja uprawianiu windsurfigu i kitesurfingu. Rewa stanowi alternatywę dla często zatłoczonych miejskich kąpielisk Trójmiasta. W sierpniowe noce można obserwować bioluminescencje w wodzie małej zatoki (ruch ryb lub innych przedmiotów powoduje smugi turkusowego światła) pod wpływem obecności bruzdnic.

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! W naszej ofercie znajdziesz więcej atrakcyjnych i wyjątkowych nieruchomości, nadmorskich apartamentów, działek, domów oraz pensjonatów na sprzedaż w Trójmieście i w okolicach - zobacz więcej na naszej stronie internetowej www.gdyniamarina.pl Polub nas na Facebooku https://www.facebook.com/gdyniamarina/

Dane kontaktowe

Marina w Świecie Nieruchomości

ul. Ignacego Krasickiego 6 81-385 Gdynia

tel: +48 517 320 605

tel: +48 517 320 705

MARINA W ŚWIECIE NIERUCHOMOŚCI

tel: +48 517 320 605

Osoba do kontaktu: Marina Nieruchomości

 Wyślij wiadomość e-mail

  • powierzchnia: 733 m2
  • powierzchnia działki: 1436 m2
  • liczba pięter w budynku: 2 piętrowy
  • liczba pokoi: 6 pokoi
  • liczba łazienek: 1 łazienka
  • rok budowy: 2014
  • numer oferty: HJ011474
  • data dodania: 6 Marzec 2019
  • data ostatniej aktualizacji: 19 Kwiecień 2019

Dane kontaktowe

Marina w Świecie Nieruchomości

ul. Ignacego Krasickiego 6 81-385 Gdynia

tel: +48 517 320 605

tel: +48 517 320 705

MARINA W ŚWIECIE NIERUCHOMOŚCI

tel: +48 517 320 605

Osoba do kontaktu: Marina Nieruchomości

 Wyślij wiadomość e-mail